Podziel się przygodą – relacja z eventu + konkurs fotograficzny!

     Jakiś czas temu miałem okazję uczestniczyć w bardzo ciekawym przedsięwzięciu, o którym chciałbym wam opowiedzieć. No bo kto by pomyślał, że ja, niskobudżetowy backpacker, będę spał w porządnym hotelu? Kto by pomyślał, że mogę w ogóle spać w hotelu w Krakowie – mieście, w którym mieszkam na co dzień? I do tego, kto by pomyślał, że mogę spać na podwórku takiego hotelu… w namiocie?

     Zaczęło się od tego, że w ogródku hotelu Yarden, opowiedziałem o autostopowej podróży do Pekinu. Swoją drogą, warto zwrócić uwagę na to miejsce. Na dziedzińcu hotelu mieści się restauracja i uroczy skwer. Ciężko uwierzyć, że kilkanaście metrów dalej przebiega głośna i brudna ulica Długa. Podwórko Yardena momentalnie stało się jednym z moich ulubionych miejsc w Krakowie.

podziel się przygodą

     Slajdowisko było jubileuszowe, bo trzydzieste. I wiecie co? Cały czas nie mam dość. Mimo, że za każdym razem mówię niemal o tym samym. Po każdej prezentacji robię pewne poprawki, dzięki czemu staje się ona coraz lepsza.

podziel się przygodą

     Po prezentacji odbyła się druga część spotkania – trening, który poprowadziła Karolina Ciurka-Baster – założycielka Fundacji Trenuję-Pomagam. I to jest temat godny uwagi, bo ta fundacja jest świetna! Łączenie swojej pasji z pomaganiem zawsze bardzo mi imponuje. Karolina, profesjonalna trenerka, organizuje bezpłatne treningi i eventy sportowe dla wszystkich chętnych, podczas których można wspomóc fundację zakupem gadżetów sportowych, lub wpłatą darowizny. Za zebrane pieniądze spełniane są marzenia dzieci z domów dziecka. 

podziel się przygodą

     Jeśli jesteś z Krakowa i lubisz aktywnie spędzać czas, to koniecznie zajrzyj na stronę fundacji.

     Event zapoczątkował akcję, w ramach której, przez całe lato, chętni wysyłali pocztówki z wakacji do wychowanków krakowskich domów dziecka. Kolejna fajna akcja pocztówkowa!

     W ramach całej akcji, rozbiłem nawet namiot na ogrodzie hotelu. Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę spał „na dziko” w takim miejscu. A jednak! Noc przebiegła spokojnie, a rano, zamiast jeść śniadanie w hotelowej restauracji, zrobiłem kawę na turystycznym palniku. Mina gości hotelu, bezcenna!

podziel się przygodą

Konkurs!

     Hotel Yarden przekazał mi dwa noclegi ze śniadaniami, dla dwóch osób. Mam zamiar oddać ten prezent jako nagrodę w konkursie (noclegi tym razem w pokoju, nie w namiocie). Konkurs będzie miał moją ulubioną formę – fotograficzną. Aby choć trochę powiązać jego temat z nagrodą, proponuję tematykę noclegową. Parafrazując nazwę opisanego wyżej wydarzenia, ogłaszam konkurs pt.: Podziel się noclegiem!

     Sam w swoich niskobudżetowych podróżach spałem w bardzo dziwnych miejscach – na rondach, w parkach, ambonach myśliwskich czy jaskiniach. Popełniłem nawet kiedyś cały wpis o swoich najciekawszych noclegach. Jestem pewien, że wy również macie za sobą noce w niezwykłych miejscach. Mam nadzieję, że uwieczniliście je na zdjęciach. Podzielcie się nimi!

     Na zdjęcia czekam do 3 listopada 2015. Przesyłajcie je w poniższym formularzu, wraz z kilkuzdaniowym opisem sytuacji. Ogłoszenie wyników nastąpi 6-tego listopada. Zwycięzca dostanie dwa noclegi ze śniadaniami, dla siebie i osoby towarzyszącej w jednym z czterech czterogwiazdkowych hoteli w Krakowie. Najciekawsze zdjęcia wrzucę do galerii niezwykłych noclegów na blogu.

     Do dzieła!

kz

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.