Podziel się noclegiem – wyniki konkursu

    Pierwszy konkurs na blogu został rozstrzygnięty! Prosiłem o przesyłanie zdjęć uwieczniających niezwykłe, piękne, wyjątkowe miejsca, w których spaliście podczas swoich podróży. Nadesłaliście prawie pięćdziesiąt zdjęć i wybór naprawdę nie był łatwy. Niestety, zwycięzca mógł być tylko jeden.

     Zwycięzcą została Dorota Zakowicz! Gratuluję! Oto zdjęcie i jego opis:

Dorota Zakowicz

Niezaprzeczalnie mój najlepszy nocleg w życiu. Razem z przyjaciółmi własnoręcznie zbudowaliśmy ten szałas w Marina di Grosseto, we Włoszech. Obłędne widoki morza tyrreńskiego, które mogliśmy podziwiać całymi dniami. Do tego gdy kładliśmy się spać, zmęczeni kąpielami zarówno słonecznymi jak i wodnymi, usypiał nas szum fal. Lepszej kołysanki chyba nie można sobie wymarzyć.
Zbieraniem materiałów na nasz bajeczny domek zajmowały się głównie dziewczyny. Zbierałyśmy suche patyki z plaży, ale też zrywałyśmy długą trawę i trochę gałęzi. Konstrukcją zajęli się chłopacy i voilà! To nasze dzieło pomieściło aż 8 osób i zapewniło nam niesamowite wspomnienie do końca życia.

    Kto z nas nie marzy o nocy w szałasie! Zdjęcie Doroty jeszcze bardziej rozbudziło we mnie to marzenie! Nocleg w takim miejscu, w takich warunkach, musiał być niezwykłym przeżyciem, którego szczerze zazdroszczę. Gratuluję kreatywności i (jako inżynier budownictwa) umiejętności zbudowania z niczego, takiej pięknej i, jak widać, stabilnej konstrukcji! Do tego wszystkiego, urzekła mnie polska flaga na tym uroczym maszcie. Super!

     Nie mniej jednak, pozostałe zdjęcia też były fantastyczne! Śpicie w tak pięknych miejscach, że aż zachciało mi się wyruszyć w podróż, tylko dla takich właśnie noclegów! Wasza kreatywność przerosła moje oczekiwania (noclegi w rurach, czy w paleciarze – rewelacja!). Widoki uwiecznione na niektórych fotografiach, czy opisy niezwykłych przygód, przysyłanych razem ze zdjęciami, rozbudziły we mnie na nowo pragnienie wyruszenia w podróż! Dzięki!

     A oto galeria zdjęć konkursowych:

[robo-gallery id=”3952″]

2 komentarze do wpisu „Podziel się noclegiem – wyniki konkursu”

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.