Najciekawsze miejsca noclegowe na Airbnb w Europie

     Airbnb zna już chyba każdy. Sam wiele razy wynajmowałem na nim miejsce do spania. Ale (do wczoraj) nie sądziłem, że można tam znaleźć miejsca noclegowe w autobusach, latarniach morskich czy igloo. Co prawda kiedyś już trafiłem na wpis o najciekawszych noclegach na Airbnb na świecie, ale sądziłem, że to pojedyncze wyjątki. Tymczasem okazuje się, że takich niezwykłych miejsc jest tu znacznie więcej. Przedstawiam najciekawsze miejsca noclegowe na Airbnb w Europie.

Tylko w Europie

     Celowo skupiłem się jedynie na Europie. Na całym świecie takich miejsc jest jeszcze więcej i pewnie są jeszcze ciekawsze. Chciałem jednak, żeby była to lista miejsc, dostępnych jak najniższym kosztem. W wiele z podanych lokalizacji można dolecieć z Polski za mniej niż 100 czy 200 złotych. Jeśli chodzi zaś o ceny samych noclegów, to piszę o tym nieco niżej.

Zaczynamy!

Domki na drzewie

Barakowozy

Jaskinie i groty

Jurty

Latarnie morskie

Drewniane chaty

Wiatraki

Igloo

Wyspy

Cena

     Starałem się wybierać do tego wpisu oferty, które nie są najdroższe. Nie ukrywam jednak, że niektóre z nich do tanich nie należą. Większość oscyluje w granicach 200-400 zł za noc. Wiele z nich ma jednak więcej niż dwa miejsca noclegowe, co sprawia, że koszty można dzielić na kilka osób. Wówczas większość z tych noclegów może kosztować nas około 100 złotych za głowę. Opłaca się więc podróżować większą grupą.

Jedziemy dalej…

Samoloty

Pociągi

Domki w górach

Zamki

Tipi

Dziwne kule

Łodzie

Autobusy

     Koniecznie kliknijcie na powyższy autobus i zobaczcie zdjęcia z toalety 😉

Oferta dla nowych w Airbnb

     Jeśli jeszcze nie masz konta w Airbnb a chciałbyś je założyć, zrób to przez poniższy link. Dostaniesz 110 złotych na pierwszy nocleg, a i ja dostanę za to fundusze na kolejne noclegi. Z góry dzięki!

     Oczywiście powyższe miejsca to jedynie przykłady. Podobnych noclegów jest w Europie cała masa! Jeśli znacie jeszcze jakieś inne, godne uwagi, dajcie znać w komentarzu. No i napiszcie, w którym z wymienionych miejsc najchętniej spędzilibyście noc 🙂

3 komentarze do wpisu „Najciekawsze miejsca noclegowe na Airbnb w Europie”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.